Na czym polegają treningi EMS?

Siłownia
Na czym polegają treningi EMS?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Uprawianie sportu, zbilansowana dieta i aktywny tryb życia to hasła, które coraz częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej. Zdrowie jest uniwersalną wartością, ważną dla ludzi w każdym wieku, każdej płci, rasy i wyznania. A wraz z potrzebami przychodzą rozwiązania. Jednym z nich są treningi EMS.

Co to jest EMS?

EMS to skrót od angielskiej nazwy Electrical Muscle Stimulation, czyli dosłownie elektronicznej stymulacji mięśni. To działanie polega na pobudzaniu ludzkiego ciała – za pomocą impulsów elektrycznych – do zwiększonej aktywności mięśni oraz efektywniejszej pracy podczas wykonywania ćwiczeń. Impulsy są dostarczane przez kombinezon dopasowany do potrzeb trenującej osoby. Co istotne, EMS nie jest ukierunkowana wyłącznie na osoby mocno zaangażowane w uprawianie sportu – pomaga również fizjoterapeutom w prowadzeniu rehabilitacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu elektronicznej stymulacji mięśni, sprawdź tę stronę: https://impulsetraining.pl/blog/co-to-jest-ems/.

Idź na trening EMS

Jeśli trening EMS Cię zainteresował, skorzystaj z możliwości odbycia sesji z trenerem personalnym. Dlaczego taki start będzie dla Ciebie najlepszy? EMS to metoda, która wymaga wiedzy o ludzkiej fizjologii i możliwościach organizmu. Jeśli nie stosowałeś jej nigdy wcześniej, warto zdać się w tym temacie na profesjonalnego trenera, który przeprowadzi Cię przez ćwiczenia dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki jego pomocy ćwiczenia będą lepiej dopasowane do Twoich potrzeb – niezależnie od tego, czy zależy Ci na poprawie kondycji, schudnięciu czy pozbyciu się cellulitu. Obecność trenera personalnego zwiększa również Twoje bezpieczeństwo, ponieważ możesz zgłosić mu wszelkie niedogodności i nieprzyjemne odczucia. Dowiedz się więcej tutaj: https://impulsetraining.pl/ i wypróbuj trening EMS na własnej skórze! 

EMS to pomysł na biznes

Jeśli wspierasz wartości ważne dla każdego człowieka – zdrowie, sprawność fizyczną, samodzielność w wykonywaniu codziennych obowiązków – być może interesuje Cię biznesowy aspekt treningów EMS. Chciałbyś otworzyć własną firmę? Marzysz o siłowni albo studiu sportowym? Wyróżnij się na rynku i wprowadź do swojej oferty trening EMS. Więcej o szkoleniach trenerów personalnych, prowadzących sesje ćwiczeń z EMS, a także o zakładaniu lokalu we franczyzie EMS znajdziesz tutaj: https://impulsetraining.pl/studio/warszawa/.

Zdjęcie główne:  materiał prasowy Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*